Další ocenění pro Podnikatelský inkubátor Kunovice

před 6 roky, 20.4.2013 v rubrice Aktuality | Co je nového? Cena za rozvoj podnikatelského prostředí

Projekt Podnikatelský inkubátor Kunovice byl v minulých týdnech oceněn v národním kole 6. ročníku evropské soutěže Evropské ceny za podporu podnikání 2012 v kategorii Cena za rozvoj podnikatelského prostředí. V soutěži pořádané Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR Generálním ředitelstvím Evropské komise pro podniky a průmysl obsadil kunovický inkubátor třetí místo na národní úrovni, přičemž do celoevropského kola postupují první dva v pořadí. 

Do Kunovic tak putovalo „pouze“ čestné uznání ministra průmyslu a obchodu Martina Kuby s průvodním dopisem ředitele sekce fondů EU Ing. Petra Očko, PhD., v němž se mj. píše: „I když Váš projekt nebyl hodnotitelskou komisí vybrán k postupu do evropského kola, rád bych Vám tímto poděkoval za vaši iniciativu a úsilí, které vyvíjíte za účelem zlepšování podnikatelského prostředí v České republice a ve vašem regionu.

„Když jsme s projektem podnikatelského inkubátoru v Kunovicích začínali, nešlo nám v žádném případě o slávu a ocenění, říká v souvislosti s dalším oceněním Podnikatelského inkubátoru kunovická starostka Ivana Majíčková. „Chtěli jsme zachránit nemovitou kulturní památku, kterou byl areál Panského dvora prohlášen před jedenadvaceti lety, a současně jsme chtěli, aby byla aktivní součástí života ve městě. Panský dvůr býval ve své historii významným hospodářským místem v rámci celého regionu a dnes, jako sídlo celé řady firem a podnikatelů se jím opět stává. Jsem tomu opravdu ráda a každé ocenění vnímám jako bonusovou třešinku na pomyslném dortu jménem Podnikatelský inkubátor Kunovice-Panský dvůr“.

V současné době je Podnikatelský inkubátor Kunovice - Panský dvůr sídlem 27 malých a začínajících firem sídlících zde na základě schvalovacího řízení průmyslovou radou, která je poradním orgánemrady města Kunovice.

Kalendář akcí
< Srpen 2019 >
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
00:00 - WORKSHOP
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Aktuality
WORKSHOP

RISK MANAGEMENT


12.ročník Vodafone Nápad roku právě startuje

Startuje soutěž Vodafone Nápad roku - přihlášky do 11. května 2019


Pozvánka - Konzultační den CZECHINVEST

Konzultační den pro podnikatele 22.5.2019 v KunovicíchVÝZNAMNÍ PARTNEŘI PROJEKTU


SPOLEČNOST VĚDECKOTECHNICKÝCH PARKŮ ČR


http://www.svtp.cz

VÝZNAMNÍ PARTNEŘI