Další ocenění pro Podnikatelský inkubátor Kunovice

před 6 roky, 20.4.2013 v rubrice Aktuality | Co je nového? Cena za rozvoj podnikatelského prostředí

Projekt Podnikatelský inkubátor Kunovice byl v minulých týdnech oceněn v národním kole 6. ročníku evropské soutěže Evropské ceny za podporu podnikání 2012 v kategorii Cena za rozvoj podnikatelského prostředí. V soutěži pořádané Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR Generálním ředitelstvím Evropské komise pro podniky a průmysl obsadil kunovický inkubátor třetí místo na národní úrovni, přičemž do celoevropského kola postupují první dva v pořadí. 

Do Kunovic tak putovalo „pouze“ čestné uznání ministra průmyslu a obchodu Martina Kuby s průvodním dopisem ředitele sekce fondů EU Ing. Petra Očko, PhD., v němž se mj. píše: „I když Váš projekt nebyl hodnotitelskou komisí vybrán k postupu do evropského kola, rád bych Vám tímto poděkoval za vaši iniciativu a úsilí, které vyvíjíte za účelem zlepšování podnikatelského prostředí v České republice a ve vašem regionu.

„Když jsme s projektem podnikatelského inkubátoru v Kunovicích začínali, nešlo nám v žádném případě o slávu a ocenění, říká v souvislosti s dalším oceněním Podnikatelského inkubátoru kunovická starostka Ivana Majíčková. „Chtěli jsme zachránit nemovitou kulturní památku, kterou byl areál Panského dvora prohlášen před jedenadvaceti lety, a současně jsme chtěli, aby byla aktivní součástí života ve městě. Panský dvůr býval ve své historii významným hospodářským místem v rámci celého regionu a dnes, jako sídlo celé řady firem a podnikatelů se jím opět stává. Jsem tomu opravdu ráda a každé ocenění vnímám jako bonusovou třešinku na pomyslném dortu jménem Podnikatelský inkubátor Kunovice-Panský dvůr“.

V současné době je Podnikatelský inkubátor Kunovice - Panský dvůr sídlem 27 malých a začínajících firem sídlících zde na základě schvalovacího řízení průmyslovou radou, která je poradním orgánemrady města Kunovice.

Kalendář akcí
< Květen 2019 >
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Aktuality
12.ročník Vodafone Nápad roku právě startuje

Startuje soutěž Vodafone Nápad roku - přihlášky do 11. května 2019


Pozvánka - Konzultační den CZECHINVEST

Konzultační den pro podnikatele 22.5.2019 v Kunovicích


Pozvánka na přednášku - Prezentace firmy na sociálních…

Dne 13.12.2018 od 10,00 hod.-12,00 hod. se bude konat přednáška na téma - Prezentace firmy na…VÝZNAMNÍ PARTNEŘI PROJEKTU


SPOLEČNOST VĚDECKOTECHNICKÝCH PARKŮ ČR


http://www.svtp.cz

VÝZNAMNÍ PARTNEŘI