Kunovický inkubátor získal akreditaci vědecko-technického parku

před 2 roky, 26.5.2017 v rubrice Aktuality | Co je nového? [DOPLNIT TEXT]

~~Kunovický inkubátor získal akreditaci vědecko-technického parku

V loňském roce připravil Podnikatelský inkubátor Kunovice – Panský dvůr, s. r. o., žádost o akreditaci u Společnosti vědecko-technických parků ČR. Podmínkou pro udělení akreditace bylo naplnění kritérií v oblasti obsazenosti parku, počtu inovačních firem, pronajímané plochy, poskytovaných služeb, realizace a přípravy dalších projektů a v neposlední řadě strategie a řízení podnikatelského inkubátoru. Veškeré podmínky pro udělení akreditace byly splněny a Podnikatelský inkubátor Kunovice – Panský dvůr, s. r. o., byl zařazen mezi dvacet akreditovaných parků v rámci České republiky.

Dne 20. dubna doc. Ing. Pavel Švejda, CSc., FEng, prezident Společnosti vědecko-technických parků ČR, předal udělenou akreditaci starostce města Kunovice Mgr. Ivaně Majíčkové, MBA, a místostarostovi Ing. Pavlu Vardanovi.

Doc. Švejdu představitelé města seznámili se záměrem rozšíření stávající infrastruktury na místě „staré školy“. Cílem záměru je podpora podnikání především v oblasti leteckého průmyslu a rozvoj nových technologií v oblasti informatiky. Své místo by zde v budoucnu měly najít i další firmy, které budou mít možnost využití nového vybavení, prostor a v neposlední řadě technologického zajištění. Doc. Švejda plánovaný projekt ocenil a vyslovil mu stejně jako stávajícímu inkubátoru plnou podporu.

Udělená akreditace je významným oceněním za činnost a průběžné naplňování podmínek stanovených dotačním titulem. Podnikatelský inkubátor se stal místem, které poskytuje zázemí a služby podnikatelům, firmám, neziskovým subjektům a v neposlední řadě i všem občanům. Dochází k propojení podnikatelského a kulturního života Kunovic.

Bc. Bronislava Kulíšková, PIK – PD, s. r. o.

Kalendář akcí
< Květen 2019 >
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Aktuality
12.ročník Vodafone Nápad roku právě startuje

Startuje soutěž Vodafone Nápad roku - přihlášky do 11. května 2019


Pozvánka - Konzultační den CZECHINVEST

Konzultační den pro podnikatele 22.5.2019 v Kunovicích


Pozvánka na přednášku - Prezentace firmy na sociálních…

Dne 13.12.2018 od 10,00 hod.-12,00 hod. se bude konat přednáška na téma - Prezentace firmy na…VÝZNAMNÍ PARTNEŘI PROJEKTU


SPOLEČNOST VĚDECKOTECHNICKÝCH PARKŮ ČR


http://www.svtp.cz

VÝZNAMNÍ PARTNEŘI