Kunovický inkubátor získal akreditaci vědecko-technického parku

před 2 roky, 26.5.2017 v rubrice Aktuality | Co je nového? [DOPLNIT TEXT]

~~Kunovický inkubátor získal akreditaci vědecko-technického parku

V loňském roce připravil Podnikatelský inkubátor Kunovice – Panský dvůr, s. r. o., žádost o akreditaci u Společnosti vědecko-technických parků ČR. Podmínkou pro udělení akreditace bylo naplnění kritérií v oblasti obsazenosti parku, počtu inovačních firem, pronajímané plochy, poskytovaných služeb, realizace a přípravy dalších projektů a v neposlední řadě strategie a řízení podnikatelského inkubátoru. Veškeré podmínky pro udělení akreditace byly splněny a Podnikatelský inkubátor Kunovice – Panský dvůr, s. r. o., byl zařazen mezi dvacet akreditovaných parků v rámci České republiky.

Dne 20. dubna doc. Ing. Pavel Švejda, CSc., FEng, prezident Společnosti vědecko-technických parků ČR, předal udělenou akreditaci starostce města Kunovice Mgr. Ivaně Majíčkové, MBA, a místostarostovi Ing. Pavlu Vardanovi.

Doc. Švejdu představitelé města seznámili se záměrem rozšíření stávající infrastruktury na místě „staré školy“. Cílem záměru je podpora podnikání především v oblasti leteckého průmyslu a rozvoj nových technologií v oblasti informatiky. Své místo by zde v budoucnu měly najít i další firmy, které budou mít možnost využití nového vybavení, prostor a v neposlední řadě technologického zajištění. Doc. Švejda plánovaný projekt ocenil a vyslovil mu stejně jako stávajícímu inkubátoru plnou podporu.

Udělená akreditace je významným oceněním za činnost a průběžné naplňování podmínek stanovených dotačním titulem. Podnikatelský inkubátor se stal místem, které poskytuje zázemí a služby podnikatelům, firmám, neziskovým subjektům a v neposlední řadě i všem občanům. Dochází k propojení podnikatelského a kulturního života Kunovic.

Bc. Bronislava Kulíšková, PIK – PD, s. r. o.

Kalendář akcí
< Srpen 2019 >
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
00:00 - WORKSHOP
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Aktuality
WORKSHOP

RISK MANAGEMENT


12.ročník Vodafone Nápad roku právě startuje

Startuje soutěž Vodafone Nápad roku - přihlášky do 11. května 2019


Pozvánka - Konzultační den CZECHINVEST

Konzultační den pro podnikatele 22.5.2019 v KunovicíchVÝZNAMNÍ PARTNEŘI PROJEKTU


SPOLEČNOST VĚDECKOTECHNICKÝCH PARKŮ ČR


http://www.svtp.cz

VÝZNAMNÍ PARTNEŘI