Pozvánka do soutěže HCP CHALLENGE

před 2 roky, 4.10.2016 v rubrice Aktuality | Co je nového? Pozvánka do druhého ročníku soutěže o nejinovativnější IT řešení pro podporu businessu.

POZVÁNKA DO SOUTĚŽE HCP CHALLENGE

POŘÁDANOU SPOLEČNOSTÍ SAP

O co jde?

Jedná se o druhý ročník soutěže o nejinovativnější IT řešení pro podporu businessu. HCP Challenge je jedinečnou příležitostí pro všechny startupy, mladé podnikatele, vývojáře, studenty, ale i etablované společnosti hledající způsob, jak rychle zrealizovat či rozšířit jejich business aplikace postavené na SAP HANA Cloud Platform (HCP).

Kdy to bude?

HCP Challenge probíhá ve dvou fázích. V té první si zájemci mohou v rámci workshopů osahat platformu a její možnosti. Od předních odborníků získají neocenitelné rady a budou moci využít i přístup k developerské edici SAP HANA Cloud Platform. Workshopy proběhnou v období od 4. do 13. října v šesti hlavních městech států střední a východní Evropy. Pražský workshop se uskuteční

12. října 2016 v 10 hodin

na adrese SAP ČR, spol. s.r.o., Vyskočilova 1481/4, Praha 4.

Aby mohli účastníci workshopů začít proměňovat jejich nápady v realitu a zúčastnit se druhé fáze soutěže, musí zaslat 3minutové video, kde svůj projekt představí, a vysvětlí, jak bude realizován prostřednictvím HCP. Termín pro zaslání videa je 7. listopadu. Ze zaslaných videí bude vybráno 10 nejzajímavějších a nejinovativnějších projektů. Jejich autoři budou pozváni na finální prezentaci, kde porota vyhlásí tři nejlepší nápady.

Co za to?

Na vítěze čeká kromě 12měsíčního přístupu k plné verzi SAP HANA Cloud Platform také volný vstup na tři vybrané konference SAP Forum, dále marketingová podpora nebo business mentoring. SAP jim také poskytne potřebnou podporu při vývoji a pomůže vytvořená řešení prezentovat mezi svými zákazníky, čímž jim usnadní vstup na trh. Všichni si pak odnesou cenné zkušenosti z navštívených workshopů. Loni se do workshopů registrovalo 136 společností a 46 z nich se potom zúčastnilo soutěže. Tři vítězové – Apollogic (Polsko), Scale Focus (Bulharsko) a ShopUp (Bulharsko) - úspěšně vyvinuli svá řešení na HCP a s pomocí SAP se aktivně profilují na trhu.

Registrujte se na www.hcpstartupchallenge.com

Kalendář akcí
< Srpen 2018 >
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Aktuality
výsledky 11. ročníku soutěže Můj první milion

Slavnostní vyhlášení soutěže se uskutečnilo 19. dubna 2018 v prostorách 23.budovy v továrním areálu…


Pozvánka na seminář - Právní aspekty v oblasti výzkumu,…

Přijďte dne 26.4.2018 na seminář - Právní aspekty v oblasti výzkumu, vývoje a inovací. Seminář se…


Soutěž podnikatelských záměrů míří do finále

Soutěž Můj první milion, kterou pořádá Technologické inovační centrum Zlín, se koná již pojedenácté.VÝZNAMNÍ PARTNEŘI PROJEKTU


SPOLEČNOST VĚDECKOTECHNICKÝCH PARKŮ ČR


http://www.svtp.cz

VÝZNAMNÍ PARTNEŘI