Setkání s podnikateli

před 8 roky, 8.12.2011 v rubrice Aktuality | Co je nového? Dne 1. prosince 2011 se konalo již tradiční setkání představitelů města s podnikateli.

Setkání se uskutečnilo v nových prostorách společenského sálu na Panském dvoře.

Úvodní slovo měla starostka města Mgr.Ivana Majíčková, která připmenula vývoj rekonstrukce a realizace projektu Podnikatelský inkubátor Kunovice - Panský dvůr. Místostarosta města a zároveň jednatel společnosti Podnikatelský inkubátor Kunovice - Panský dvůr Ing. Pavel Vardan přítomným ve svém příspěvku přiblížil výhody inkubačních pogramů a to jak pro zasídlené firmy tak i pro firmy, které mají na inkubátoru tzv. nájemní smlouvu na 1m2. Mgr. Zuzana Vandame odprezentovala svůj příspěvek na téma Kam směřuje Podnikatelský inkubátor Kunovice - Panský dvůr, s.r.o. Ing. Jiří Zezulák ve svém příspěvku posluchače seznámil s aktuálními aktivitami hospodářské komory. S nabídkou pronájmů sálů ale i s pozvánkami na semináře vystoupila Mgr. Jana Bánovská.

Dále následovaly prezentace 4 firem. První vystoupila ředitelka firmy Aircraft Industries, a.s.. Firma získala první místo v soutěži Firma Zlínského kraje. Bylo říjemné slyšet, že firma je prosperující a bude přijímat  i nové zaměstnance ve velmi zajímavé prezentaci.

Další prezentace patřila Ing. Petr Štěrbovi, který nám přiblížil nejen téměř dvacetiletou historii firmy EVEKTOR ale i její současné aktivity.

Výsledky téměř desetileté činnosti firmy EPS prezentovala Mgr. Alžběta Korčáková.

Poslední příspěvek patřil panu řediteli Janu Dudkovi a televizi Slovácko.

V diskuzi vystoupila s nabídkou Zlínského kraje - Inovačními vouchery  - vedoucí odboru strategického rozvoje Jana Pšejová.

Program dále pokračoval neformálním programem při číši vína.

Závěrem bychom chtěli poděkovat partnerům akce a to:

Okresní hospodářské komoře Uherské Hradiště, Restauraci Panský dvůr a televizi Slovácko. Zvláštní poděkování patří také firmě M+H VET, která darovala do tomboly luxusní dárkový koš.

Kalendář akcí
< Květen 2019 >
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Aktuality
12.ročník Vodafone Nápad roku právě startuje

Startuje soutěž Vodafone Nápad roku - přihlášky do 11. května 2019


Pozvánka - Konzultační den CZECHINVEST

Konzultační den pro podnikatele 22.5.2019 v Kunovicích


Pozvánka na přednášku - Prezentace firmy na sociálních…

Dne 13.12.2018 od 10,00 hod.-12,00 hod. se bude konat přednáška na téma - Prezentace firmy na…VÝZNAMNÍ PARTNEŘI PROJEKTU


SPOLEČNOST VĚDECKOTECHNICKÝCH PARKŮ ČR


http://www.svtp.cz

VÝZNAMNÍ PARTNEŘI