Setkání s podnikateli

před 8 roky, 8.12.2011 v rubrice Aktuality | Co je nového? Dne 1. prosince 2011 se konalo již tradiční setkání představitelů města s podnikateli.

Setkání se uskutečnilo v nových prostorách společenského sálu na Panském dvoře.

Úvodní slovo měla starostka města Mgr.Ivana Majíčková, která připmenula vývoj rekonstrukce a realizace projektu Podnikatelský inkubátor Kunovice - Panský dvůr. Místostarosta města a zároveň jednatel společnosti Podnikatelský inkubátor Kunovice - Panský dvůr Ing. Pavel Vardan přítomným ve svém příspěvku přiblížil výhody inkubačních pogramů a to jak pro zasídlené firmy tak i pro firmy, které mají na inkubátoru tzv. nájemní smlouvu na 1m2. Mgr. Zuzana Vandame odprezentovala svůj příspěvek na téma Kam směřuje Podnikatelský inkubátor Kunovice - Panský dvůr, s.r.o. Ing. Jiří Zezulák ve svém příspěvku posluchače seznámil s aktuálními aktivitami hospodářské komory. S nabídkou pronájmů sálů ale i s pozvánkami na semináře vystoupila Mgr. Jana Bánovská.

Dále následovaly prezentace 4 firem. První vystoupila ředitelka firmy Aircraft Industries, a.s.. Firma získala první místo v soutěži Firma Zlínského kraje. Bylo říjemné slyšet, že firma je prosperující a bude přijímat  i nové zaměstnance ve velmi zajímavé prezentaci.

Další prezentace patřila Ing. Petr Štěrbovi, který nám přiblížil nejen téměř dvacetiletou historii firmy EVEKTOR ale i její současné aktivity.

Výsledky téměř desetileté činnosti firmy EPS prezentovala Mgr. Alžběta Korčáková.

Poslední příspěvek patřil panu řediteli Janu Dudkovi a televizi Slovácko.

V diskuzi vystoupila s nabídkou Zlínského kraje - Inovačními vouchery  - vedoucí odboru strategického rozvoje Jana Pšejová.

Program dále pokračoval neformálním programem při číši vína.

Závěrem bychom chtěli poděkovat partnerům akce a to:

Okresní hospodářské komoře Uherské Hradiště, Restauraci Panský dvůr a televizi Slovácko. Zvláštní poděkování patří také firmě M+H VET, která darovala do tomboly luxusní dárkový koš.

Kalendář akcí
< Srpen 2019 >
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
00:00 - WORKSHOP
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Aktuality
WORKSHOP

RISK MANAGEMENT


12.ročník Vodafone Nápad roku právě startuje

Startuje soutěž Vodafone Nápad roku - přihlášky do 11. května 2019


Pozvánka - Konzultační den CZECHINVEST

Konzultační den pro podnikatele 22.5.2019 v KunovicíchVÝZNAMNÍ PARTNEŘI PROJEKTU


SPOLEČNOST VĚDECKOTECHNICKÝCH PARKŮ ČR


http://www.svtp.cz

VÝZNAMNÍ PARTNEŘI