Soutěž - Můj první milion

před 3 roky, 13.10.2015 v rubrice Aktuality | Co je nového? Začíná další boj těch, kteří chtějí vykročit na cestu k prvnímu milionu. Devátý ročník soutěže pro všechny odvážné a nápadité lidi vyhlášen pořadatelem soutěže Technologickým inovačním centrem ve Zlíně.


Začíná další boj těch, kteří chtějí vykročit na cestu k prvnímu milionu.

Devátý ročník soutěže pro všechny odvážné a nápadité lidi.

Obrazy s příběhem, správa fotografií či aplikace pro monitoring firemních mobilních zařízení. To jsou příklady vítězů minulých ročníků prestižní soutěže podnikatelských záměrů Můj první milion, kterou pořádá zlínské Technologické inovační centrum. Letos vstupuje již do svého devátého ročníku, zájemci se mohou hlásit do konce ledna příštího roku. Vyhlášení se bude konat tradičně v dubnu. Připraveny jsou ceny v celkové hodnotě čtvrt milionu korun.

V minulém ročníku odborná porota posuzovala bezmála šest desítek projektů, což představuje nejvíce v historii soutěže. „Očekáváme, že i tentokrát bude zájem obdobný. Nicméně nás spíše těší to, že přibývá záměrů, které jejich autoři skutečně realizují. To je pro nás víc, než statistiky přihlášených,“ říká ředitelka Technologického inovačního centra Daniela Sobieská. Soutěžící jsou tradičně rozdělení do dvou kategorií. Ta první je určena pro veřejnost a studenty vysokých škol, druhá pak pro studenty škol středních. Více informací o podmínkách a termínech soutěže je k dispozici na webu www.mujprvnimilion.cz.

Soutěž Můj první milion nespočívá jen v klání podnikatelských záměrů. Tradičně projekt zahrnuje i sérii workshopů, na kterých si zájemci mohou prohloubit své znalosti v mnoha oblastech spojených s podnikáním – od legislativy přes finanční rozvahu až po marketing. To vše z úst odborníků z praxe. Letos budou workshopy realizovány v období od října do prosince.

„Právě vzdělávání budoucích podnikatelů je jedním z hlavních cílů soutěže,“ vysvětluje Daniela Sobieská. Kromě účasti na těchto akcích získávají soutěžící velmi cennou zpětnou vazbu i od porotců. Jde přitom hlavně o lidi s velkými zkušenostmi v podnikání.

„Tím, jak soutěž Můj první milion postupovala a já jsem dostávala zpětnou vazbu od profesionálů, se postupně moje nápady posouvaly z roviny snů do roviny zcela konkrétních a promyšlených kroků vedoucích k mé současné živnosti. V tom vidím ohromný přínos této soutěže,“ říká loňská vítězka hlavní kategorie Hana Auerová.

Kontakty: 

Technologické inovační centrum s.r.o. Vavrečkova 5262, budova 23 760 01 Zlín

www.mujprvnimilion.cz

www.inkubatorzlin.cz

www.startpodnikani.cz

Mgr. Zuzana Drotárová +420 573 776 253 +420 739 570 792 E-mail: drotarova@ticzlin.cz

Kalendář akcí
< Srpen 2018 >
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Aktuality
výsledky 11. ročníku soutěže Můj první milion

Slavnostní vyhlášení soutěže se uskutečnilo 19. dubna 2018 v prostorách 23.budovy v továrním areálu…


Pozvánka na seminář - Právní aspekty v oblasti výzkumu,…

Přijďte dne 26.4.2018 na seminář - Právní aspekty v oblasti výzkumu, vývoje a inovací. Seminář se…


Soutěž podnikatelských záměrů míří do finále

Soutěž Můj první milion, kterou pořádá Technologické inovační centrum Zlín, se koná již pojedenácté.VÝZNAMNÍ PARTNEŘI PROJEKTU


SPOLEČNOST VĚDECKOTECHNICKÝCH PARKŮ ČR


http://www.svtp.cz

VÝZNAMNÍ PARTNEŘI