Soutěž Nejlepší podnikatelský záměr 2011/2012 zná své vítěze

před 7 roky, 19.4.2012 v rubrice Aktuality | Co je nového? V kategorii středních škol obsadili 2. a 3. místo studentské týmy ze Střední školy průmyslové, hotelové a zdravotnické z Uherského Hradiště.

V září 2011 vyhlásilo Technologické inovační centrum s.r.o. ve spolupráci s  partnery v pořadí již pátý ročník studentské soutěže NEJLEPŠÍ PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR. Podnikatelský inkubátor Kunovice- Panský dvůr, s.r.o je již potřetí partnerem soutěže.

Studenti měli možnost předkládat své soutěžní záměry do 29. 2. 2012. Do soutěže se přihlásilo celkem 42 studentů/studentských týmů. V kategorii vysokých škol se do soutěže zapojilo 22 projektů a do kategorie středních škol celkem 20 studentských projektů. Do soutěže se celkově zapojilo
61 studentů.
Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže se uskutečnilo v klubu Star FLIP ve večerních hodinách. Tak jako v předešlém ročníku soutěže byla vyhlášena cena střední škole za podporu podnikatelského myšlení u studentů. Tuto cenu si odnesl zástupce Střední školy průmyslové, hotelové a zdravotnické Uherské Hradiště, ředitel školy Ing. Jaroslav Zatloukal.
V kategorii střední školy – nejlepší podnikatelský záměr zvítězil originální projekt Kytka pro tebe Tomáše Koňaříka, Moniky Šrámkové, Vojtěcha Navrátila a Kláry Malinovéstudentů Obchodní akademie Valašské Meziříčí. Druhé místo získali studenti Střední školy průmyslové, hotelové a zdravotnické v Uherském Hradišti David Sobota a Vít Zdílna se zajímavým podnikatelským záměrem Ekologická likvidace aRecyklace fotovoltaických panelů. Ceny za třetí místo si odnesl podnikatelský záměrSoukromá mateřská školka Beruška studentů Robina Tomášů, Jany Lekešové a Daniela Hlavačky také ze Střední školy průmyslové, hotelové a zdravotnické v Uherském Hradišti.
Cena za první místo v kategorii vyšší odborné/vysoké školy byla udělena studentce UTB ve Zlíně, Fakulty multimediálních komunikací Bc. Anně Chytilové za zajímavý projekt Studentská ambulance. Druhé místo získal podnikatelský záměrBikerseason.com studenta Bc. Tomáše Marcaníka z Fakulty aplikované informatiky UTB ve Zlíně. Třetí místo si odnesli studenti Fakulty aplikované informatiky a Fakulty managementu a ekonomiky Ing. Lukáš Kouřil a Bc. Kateřina Jašková s projektem 
iTech21, s.r.o.
Vítězové si mezi sebou rozdělili ceny v celkové hodnotě 120 tisíc korun. Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje věnovalo pro první tři umístěné v každé kategorii poukázky s finančními odměnami v hodnotě dvacet, deset a pět tisíc korun. Ocenění studenti a týmy dále získali poukazy od partnerů soutěže v podobě v podobě výroby vizitek a letáků, inzerce v magazínech Firemní partner a Zlín od společnosti Hexxa komunikační agentura, s.r.o. Další cenou byly vouchery na podnikatelské, ekonomické, účetní a finanční poradenství od společnosti OQO Global, a.s. Společnost Austin Detonator s.r.o. obdarovala každého člena týmu dárkovým balíčkem a studenti si také od společnosti Sběrné suroviny UH, s.r.o. odnesli finanční poukazy v hodnotě jeden tisíc korun.
„Tak jako v předešlém ročníku usedli do hodnotící komise zástupci partnerů, investorů a organizátora soutěže. Studenti si tak mohli vyzkoušet prezentační dovednosti před odbornou porotou, ale také získat zpětnou vazbu ke svým soutěžním nápadům. Zajímavým prvkem 5. ročníku byla prezentace podnikatelských projektů některými studenty, kteří se už do podnikání pustili a prezentované projekty již začínají realizovat,“ uvedla Mgr. Daniela Sobieská, ředitelka Technologického inovačního centra.
Kalendář akcí
< Srpen 2019 >
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
00:00 - WORKSHOP
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Aktuality
WORKSHOP

RISK MANAGEMENT


12.ročník Vodafone Nápad roku právě startuje

Startuje soutěž Vodafone Nápad roku - přihlášky do 11. května 2019


Pozvánka - Konzultační den CZECHINVEST

Konzultační den pro podnikatele 22.5.2019 v KunovicíchVÝZNAMNÍ PARTNEŘI PROJEKTU


SPOLEČNOST VĚDECKOTECHNICKÝCH PARKŮ ČR


http://www.svtp.cz

VÝZNAMNÍ PARTNEŘI